Sekretariat Regionalny KSOW oraz SLGD ,,Tygiel Doliny Bugu serdecznie zapraszają na wizytę studyjną w terminie 27-30 sierpnia 2019 r. w ramach projektu pt. „Wizyta studyjna w Bieszczady”.

Projekt realizowany jest z funduszy Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich – PROW 2014-2020. Celem projektu jest poznanie dobrych praktyk w oparciu o produkty i usługi lokalne z zakresu ekoturystyki i turystyki, przedsiębiorczości społecznej, tworzenia sieci współpracy oraz produktów lokalnych jak również nawiązanie kontaktów pomiędzy LGD.
W wizycie mogą wziąć udział: pracownicy i członkowie LGD „Puszcza Knyszyńska” oraz SLGD ,,Tygiel Doliny Bugu”, przedsiębiorcy i przedstawiciele NGO działający lub planujących działać w sferze turystyki, produktów i usług lokalnych zrzeszeni w LGD „Puszcza Knyszyńska” oraz SLGD ,,Tygiel Doliny Bugu”. Łącznie w wizycie udział weźmie 18 osób.
Udział jest bezpłatny.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z podmiotem odpowiedzialnym na organizację: SLGD ,,Tygiel Doliny Bugu”, tel. 500 133 049, mail: kierownik@tygieldolinybugu.pl.
Wypełniony formularz zgłoszeniowy prosimy złożyć osobiście w biurze LGD do dnia 7 sierpnia 2019 roku do godz. 15.00 lub przesłać skanem na adres e-mail: kierownik@tygieldolinybugu.pl najpóźniej do dnia 7 sierpnia 2019 roku do godz. 23.59.

O zakwalifikowaniu się decyduje data wpływu formularza zgłoszeniowego. Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW zapraszamy do rejestracji w bazie partnerów KSOW dostępnej na
stronie www.ksow.pl oraz do odwiedzania strony internetowej ksow.pl.